Kratownice tekturowe

Kratownica to świetne rozwiązanie, wykorzystywane przy pakowaniu do kartonów wielu sztuk podatnych na uszkodzenia produktów. Nadaje się do wielu rodzajów opakowań z kubkami, wazonami, miskami itd. Nasza firma oferuje świetne tekturowe kratownice w atrakcyjnych cenach.

Kratownice tekturowe mają za zadanie unieruchomić produkty, które są podatne na uszkodzenia mechaniczne. Mowa tu przede wszystkim o wyrobach wykonanych ze szkła, a także tych przedmiotach, które nie mogą ocierać się o siebie w trakcie transportu. Kratownice pozwalają na zachowanie pewnego dystansu, w zależności od wybranego modelu. Są one wykonane z tektury, która nie powoduje uszkodzeń nawet bardzo delikatnych przedmiotów. Z kratownic tekturowych korzysta się m.in. podczas przewozu dekoracji do wnętrz, a także szklanych butelek z napojami.

Działamy od lat

Tworzymy różne opakowania z kartonu i tektury. Tekturowe kratownice produkujemy od lat. Pod nazwą Polmar produkujemy kratownice do opakowań czy palet. Wykonujemy je z bardzo trwałych materiałów i najlepszej jakości kartonów, które później zabezpieczają transportowane produkty przed uszkodzeniem. Kratownica tekturowa używana jest najczęściej do ochrony delikatnych produktów szklanych i porcelanowych. W opakowaniach tego typu spotykamy butelki i dekoracje. Ogromną zaletą tych opakowań jest możliwość ich wielokrotnego użytku. To sprawia, że są tanie w wykorzystaniu, a do tego bardzo ekologiczne.

Nasza oferta skupia się także na innych materiałach zabezpieczających, jak np. folia bąbelkowa do pakowania. Pozwala ona na jeszcze skuteczniejsze ochronienie transportowanych produktów przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Kratownice – Warszawa

Mimo lokalizacji w Warszawie adresujemy nasze produkty do całej Polski. Nie ograniczamy też branż – współpracujemy z transportową, biurową czy spożywczą. Nasza firma posiada szeroką ofertę produktów kartonowych i tekturowych. Mamy też materiały zabezpieczające. Jeżeli w Twojej firmie niezbędne są pudełka kartonowe, folia stretch, lub wytrzymałe kratownice – jesteś w najlepszym miejscu. Naszym stałym Klientom oferujemy najlepsze ceny. Przy dużych zamówieniach istnieje możliwość ich negocjacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Galeria produktu

Copyright © POLMAR - Opakowania Kartonowe
Wykonanie: AGINUS
Licznik odwiedzin: 641713

Produkowane opakowania

Opakowania gotowe

Hurtownia

Wypełnienia zabezpieczające

Torebki papierowe