Opakowania fasonowe

wykrojnik płaski
Przykładowy wykrojnik płaski

W tym dziale dostępne są opakowania fasonowe o dowolnym kształcie, wykonane z wybranego przez Ciebie materiału. Należą do nich:

  • karton,
  • tektura lita,
  • tektura falista.

Można wykorzystać je jako eleganckie opakowania jednostkowe, teczki na dokumenty lub wielkoformatowe arkusze, a nawet pudełka na pizze! Każdy karton fasonowy jest wykonany przez nas z największą starannością. Wybierając produkty naszej firmy masz gwarancję, że posłużą Ci przez długi czas.

Czym jest wykrojnik w opakowaniach fasonowych?

Aby stworzyć odpowiednie opakowanie fasonowe potrzebujemy specjalistycznego narzędzia zwanego wykrojnikiem. Jego kształt i wielkość zależą od formatu i typu opakowania, jednak najpopularniejszym jest wykrojnik płaski. Jego cena waha się od kilkuset do kilku tysięcy złotych, dlatego wykorzystujemy to urządzenie do wyrobu powtarzalnych partii. Wykrojnik pozwala nam stworzyć perfekcyjny karton fasonowy, spełniający oczekiwania naszych klientów.

Karton fasonowy na każdą okazję

Pudełka kartonowe fasonowe cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ sprawdzają się w każdej branży. Współpracujemy z firmami gastronomicznymi i dostawczymi, które potrzebują ich do pakowania owoców i warzyw. Do naszych klientów należą również właściciele biur, w których niezbędna jest archiwizacja dokumentów. Każdy karton fasonowy może też pełnić funkcję ozdobną i przydać się jako opakowanie na prezent.

Zaufana firma produkująca opakowania tekturowe

Poszukujesz solidnego pudełka na dokumenty lub konkretnego opakowania z tektury litej? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dokonać wyboru spośród wszystkich dostępnych produktów.

POLMAR, Warszawa, województwo mazowieckie

Galeria produktu

Zobacz katalog »

Copyright © POLMAR - Opakowania Kartonowe
Wykonanie: AGINUS
Licznik odwiedzin: 678180

Produkowane opakowania

Opakowania gotowe

Hurtownia

Wypełnienia zabezpieczające

Torebki papierowe