Produkcja Opakowań Tekturowych i Kartonów

Polmar to sprawdzony producent pudełek i opakowań, kartonów z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju opakowań na zamówienie klienta:

  • z kartonu,
  • z tektury litej,
  • z tektury falistej (2, 3, 4, 5 – warstwowej).

Przy produkcji opakowań kartonowych korzystamy z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nasze produkty cieszą się wyjątkową trwałością i estetyką. Z wybranego materiału można dopasować rodzaj opanowania, np.:

  • standardowy klapowy,
  • fasonowy (z wykrojnika).

Na koniec wystarczy wybrać rozmiar opakowania. Nasza produkcja opakowań obejmuje również nadruk wielokolorowy (typu flexo), który wykonujemy na kartonach, by zwiększyć ich walory estetyczne. Nie zapomnij też o zabezpieczeniu wypełniającym do zamawianych kartonów.

Dzięki temu, że posiadamy długoletnie doświadczenie, produkcja kartonów i pudełek papierowych wykonywana jest przez nas zawsze na czas.

Jesteśmy obecni na rynku już ponad 25 lat. Zaufaj naszemu doświadczeniu i złóż zamówienie już dziś!KONTAKT

Producent pudełek

Jeśli jeszcze masz wątpliwości, że nasza produkcja pudełek i opakowań nie jest Ci potrzebna, to zapoznaj się z szerokim zastosowaniem naszych kartonowych pudełek. Robimy opakowania zarówno opakowania do pizzy, jak i opakowania do kosmetyków. Nasze opakowania z tektury powstają na specjalne zamówienie dla cukierni, firm gastronomicznych, agencji reklamowych, drukarni i wielu innych przedsiębiorstw.

Najwyższej jakości produkty

Jako producent opakowań kartonowych, zależy nam na tym, aby wyróżnić się wśród konkurencji. Wyróżnia nas:

  • natychmiastowa produkcja,
  • wykwalifikowany personel
  • trwałość produktów!

Dodatkową zaletą naszej pracy jest satysfakcja, jaką sprawia nam produkcja opakowań zarówno tych ozdobnych, na wyroby cukiernicze, jak i na dokumenty biurowe. Aby przekonać się o solidności i trwałości naszych produktów, wystarczy, że zamówisz pudełka lub kartony ozdobne – gwarantujemy terminową realizację.

Solidne opakowania z tektury

Nasza produkcja pudełek i opakowań kartonowych odbywa się w samym centrum Mazowsza. Warszawa to miasto, w którym działamy i spotykamy się z klientami. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, nasze pudełka kartonowe i tekturowe są odpowiednie do przechowywania artykułów spożywczych i wartościowych. Zamów u nas opakowania cukiernicze lub na artykuły biurowe i przekonaj się sam!

Producent pudełek kartonowych - POLMAR – Warszawa, woj. Mazowieckie

Galeria produktu

Zobacz katalog »

Copyright © POLMAR - Opakowania Kartonowe
Wykonanie: AGINUS
Licznik odwiedzin: 347966

Produkowane opakowania

Opakowania gotowe

Hurtownia

Wypełnienia zabezpieczające

Torebki papierowe