Producent opakowań tekturowych

Solidne i wytrzymałe, dostępne w różnych wymiarach i stworzone z pasją, według Twojego indywidualnego projektu. Firma POLMAR, producent pudełek tekturowych, działa na rynku już od ponad 25 lat, gwarantując wysoką jakość tworzonych opakowań. Sprawdź naszą ofertę!

Producent pudełek tekturowych

POLMAR realizuje zamówienia różnego typu. Szeroki asortyment pudeł i pudełek tekturowych sprawia, że wśród naszych Klientów można znaleźć wszystkie branże, na przykład firmy wysyłkowe, kurierskie, produkcyjne, a także drukarnie i agencje reklamowe.

W ofercie dostępne są pudła różnych rozmiarów i typów (klapowe i fasonowe), z możliwością nadruku wielokolorowego według indywidualnego projektu. Produkujemy również eleganckie kartony ozdobne i okolicznościowe, które idealnie sprawdzają się do zapakowania prezentów. Dbamy o to, by każde wyprodukowane pudło było trwałe i by zwiększało widoczność marek, stanowiąc tym samym estetyczny element ich komunikacji.

Szeroki wybór pudełek i opakowań tekturowych

POLMAR to producent pudełek i opakowań różnego typu, jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów. W ofercie dostępne są pudła z tektury warstwowej falistej, 5 lub 3-warstwowej.

Wykorzystujemy tektury i kartony wysokiej jakości, dzięki czemu wyprodukowane pudła cechują się trwałością i estetyką. Klient ma do wyboru rodzaj opakowania oraz jego rozmiar.

Stosując technologię nadruku wielokolorowego flexo, dostarczamy Klientom pudełka z wybranymi grafikami i napisami. Oferujemy również wysokiej jakości nadruki ozdobne zgodnie z projektem Klienta.

Produkujemy kartony do przeprowadzek, przesyłek kurierskich, pudełka na pizzę, opakowania kosmetyków, produktów cukierniczych, pudła do przechowywania dokumentów, archiwizacji i wiele innych opakowań zgodnych z potrzebami Klientów.

Oferujemy także optymalny czas realizacji zlecenia, trwałe produkty i doświadczonych pracowników, którzy dopilnują jakości zamówienia, a w razie potrzeby – doradzą wybór najlepszego rozwiązania.

Jesteśmy firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży. Możesz polegać na naszej wiedzy i umiejętnościach, a także skorzystać z atrakcyjnej oferty cenowej.

KONTAKT

Galeria produktu

Zobacz katalog »

Copyright © POLMAR - Opakowania Kartonowe
Wykonanie: AGINUS
Licznik odwiedzin: 547370

Produkowane opakowania

Opakowania gotowe

Hurtownia

Wypełnienia zabezpieczające

Torebki papierowe