Znakowanie Opakowań

Szukasz sposobu, który sprawi, że opakowanie Twojego produktu będzie obrandowane pożądanym logotypem, a przy okazji będziesz mógł nanieść na nie numer seryjny i inne potrzebne parametry? Znakowanie opakowań jest metodą dla Ciebie!

Tania i skuteczna metoda

Każdy Klient ceniący sobie prostotę, szybkość i dobrą cenę będzie z pewnością zadowolony z tej metody. Jeżeli oczekujesz prostego nadruku (druk w jednym kolorze, w maksymalnie czterech liniach i wysokości do 1,8 cm) to znakowanie będzie sposobem idealnie dla Ciebie. Ze względu na brak wykorzystywania drogich narzędzi niezbędnych przy nadruku fleksograficznym (popularne polimery), znakowanie jest tanie, a dodatkowo skuteczne. Pozwala szybko oznakować każde opakowanie – od kodów kreskowych, przez proste grafiki, logo firmy, daty i podobne nadruki. Wszystkie znaki na opakowaniach są bardzo czytelne i trwałe.

Znakowanie na każde opakowanie

Nanoszenie nadruku tą metodą jest wyjątkowo proste i umożliwia znakowanie pudełek praktycznie każdego rodzaju. Znaki na opakowaniach są trwałe i dobrze widoczne. Pozwolą Ci na sprawną segregację towarów oraz ich szybką wysyłkę. Koszt takiego nadruku zależy od kilku prostych czynników. Podstawą wyceny jest jego wielkość, długość oraz orientacja nadruku na opakowaniu. Nie czekaj – spraw, że w Twoje towary będą odpowiednio oznakowane, a w firmie zapanuje porządek. Postaw na metodę znakowania opakowań!

Znakowanie pozwala na wydruk np. kolejnego numeru seryjnego innego na każdym opakowaniu, kodów kreskowych, grafiki, logo firmy, daty itd…

Do największych ograniczeń tego typu nadruków należy:

  • druk w jednym kolorze (czarnym)
  • drukowanie max. w 4 liniach
  • maksymalna wysokość nadruku 1,8cm
  • niska rozdzielczość.

Koszt takiego nadruku jest zależny od kilku czynników:

  • orientacji nadruku na opakowaniu,
  • wielkości
  • długości nadruku

Copyright © POLMAR - Opakowania Kartonowe
Wykonanie: AGINUS
Licznik odwiedzin: 678238

Produkowane opakowania

Opakowania gotowe

Hurtownia

Wypełnienia zabezpieczające

Torebki papierowe